22 października 2013 09:37

Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

14 października 2013r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To wyjątkowy dzień dla całej społeczności szkolnej. Tradycyjnie jest to również Dzień Samorządności czyli jedyny dzień w roku kiedy uczniowie klasy VI wcielają się w rolę nauczycieli i prowadzą lekcje. Nie zabrakło także akademii, która w tym roku przybrała formę Koncertu Życzeń. Artyści pięknie wyśpiewali i wyrecytowali słowa podziękowania i uznania dla codziennej trudnej pracy pedagogów. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i odznaczeń. W tym roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przyznali ordery wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom. Pan Dyrektor otrzymał Order Oczu Dookoła Głowy natomiast nauczyciele zgodnie z nauczanym przedmiotem Order Profesora Miodka, Order Twierdzenia Pitagorasa, Order Anielskiej Cierpliwości, Order Wieży Babel, Order Czterolistnej Koniczynki, Order Matczynej Troskliwości a panie z przedszkola otrzymały Order Super Niani. Natomiast panie kucharki zostały nagrodzone Orderem Super Łyżki, panie woźne i pan woźny Orderem Syzyfowej Pracy a pani sekretarka Orderem Archiwum X. Samorząd Uczniowski docenił również duże zaangażowanie rodziców w życie naszej szkoły przyznając Order Przyjaciela Szkoły Przewodniczącemu Rady Rodziców Panu Jackowi Kucowi.

Opracowała Renata Bieniek

Dzień KEN.