Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbiu ::Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej ::Przedszkole w Dąbiu :)

Aktualności

28 lutego 2020 12:22 | Aktualności

Pachnące mydełka

Mydło glicerynowe posiada wiele cennych właściwości i może być stosowane przez każdego niezależnie od typu skóry. Szczególnie polecane do cery suchej i wrażliwej. To naturalny kosmetyk, wykorzystywany do pielęgnacji i higieny, który powinien zagościć w każdej łazience. Ich głównym składnikiem jest gliceryna roślinna określana również jako glicerol, która doskonale nawilża, zmiękcza i wygładza, koi podrażnienia, pozwala utrzymać naturalne ph i chroni skórę przed utratą wody. Dodatkowo jest bardziej wydajne niż tradycyjne mydła.

Będą mogły przekonać o tym swoich najbliższych uczestnicy warsztatów pod nazwą „mydełka okolicznościowe”. 26 i 27 lutego 2020r. Pani Edyta Zabielska z Pracowni P(różności) przeprowadziła zajęcia artystyczne dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I-III. Dzieci miały okazję poznać różnorodne zapachy i wykorzystać je dobierając kolory według własnego upodobania do stworzenia oryginalnego mydełka.

Piękny zapach, wielobarwność i ciekawe kształty przeniosły dzieci w świat wyobraźni i marzeń. Bardzo dziękujemy Pani Edycie za ciekawe i pełne wrażeń estetycznych i zmysłowych zajęcia.

Przeczytano: 231 razy. Wydrukuj|Do góry

Pachnące mydełka