19 czerwca 2019 20:25 | Aktualności

Ostatni dzwonek

Dzisiaj wybrzmiał ostatni dzwonek obwieszczający pierwszy dzień wakacji. Po wytężonej pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa, te z wyróżnieniem zostały wręczone przez pana dyrektora Jacka Kicińskiego. Uczennice z najwyższą średnią Izabela Kisiel i Aleksandra Stefaniszyn otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Radnego Gminy Łuków p. Jacka Kuca, natomiast nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców. Wychowankowie składali życzenia tym, którzy prowadzili oraz wspierali ich w pięknych, ale też i trudnych chwilach. Dziękowano pedagogom za: trud, serce oraz cierpliwość; za dodawanie otuchy, a także motywowanie do wysiłku.

A skoro życie składa się z powitań i pożegnań, to nasza społeczność witała dzisiaj pierwszy dzień wakacji, żegnała natomiast ósmoklasistów, którzy w murach tej szkoły dorastali, nawiązywali przyjaźnie, zdobywali wiedzę i doświadczenie, snuli marzenia o swojej przyszłości, smakując życie. Dziękowano również panu Jackowi Kucowi – przewodniczącemu Rady Rodziców za wieloletnią, owocną współpracę oraz zaangażowanie w działania na rzecz szkoły.

Cóż, po tylu wzruszających chwilach czas na odpoczynek. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy. Życzymy spokojnych wakacji.

Opracowała: Magdalena Niegowska

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019