26 kwietnia 2019 09:52 | Aktualności

Laureaci Konkursu Papieskiego

"Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić,

To tylko jedno- miłować".

"Miejsca bliskie Janowo Pawłowi II" , to hasło tegorocznego III Gminnego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Rolach. Jego celem było przybliżenie postaci tego niezwykłego Papieża- Polaka. Konkurs ten przebiegał w 3 kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, klasy I-III oraz IV-VIII. Uczestnicy mieli wykonać pracę plastyczną dowolną techniką związaną z ważnymi miejscami w  życiu Jana Pawła II.

Rozstrzygnięcie tego konkursu miało miejsce 5.04.2019r. w Zespole Szkół w Rolach. Wyróżnienia z naszej szkoły otrzymały: Weronika Oskroba z kl. II oraz Patrycja Król z kl. IV. , które przygotowały prace pod kierunkiem p. Agnieszki Pniewskiej. Nagrody laureatom wręczyli: wójt Gminy Łuków- p. Mariusz Osiak, Dyrektor Zespołu Szkół w Rolach- p. Jerzy Lipiec oraz organizatorka konkursu- p. Marzena Czerska. Po zakończeniu uroczystości miał miejsce słodki poczęstunek.

Zwycięzcom gratulujemy życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Agnieszka Pniewska

Laureaci Konkursu Papieskiego