18 grudnia 2017 10:59 | Aktualności

Lena w gronie laureatów

Gminny Ośrodek Kultury w ramach X Jarmarku Bożonarodzeniowego zorganizował " Konkurs na Ozdobę Choinkową 2017 r."

Wzięło w nim udział 151 osób z 13 placówek szkolnych i przedszkolnych z terenu Gminy Łuków. Prace oceniane były w 4 kategoriach wiekowych: przedszkole, klasy I-III szkoły podstawowej, kl. IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjum. Jury dokonało oceny wykonanych dowolnymi technikami i różnymi materiałami ozdób choinkowych. Wśród pomysłowych i bogato zdobionych prac były: bombki, aniołki, bałwanki, kule śniegowe, gwiazdy, choinki, mikołaje.

Z naszej szkoły laureatką tego konkursu została Lena Janczak uczennica kl. II, która pod kierunkiem p. Agnieszki Pniewskiej przygotowała ozdobę choinkową w postaci bałwanka i zajęła III miejsce w kategorii klas I-III. 17 grudnia 2017r. na Placu Wolności i Solidarności w Łukowie podczas X Jarmarku Bożonarodzeniowego Lena otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową od zastępcy wójta P. Wojciech Szczygła i dyrektora GOK-u P. Henryka Wysockiego.

Lenie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opracowała: Agnieszka Pniewska

Lena w gronie laureatów