Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbiu ::Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej ::Przedszkole w Dąbiu :)

Aktualności

13 grudnia 2017 13:10 | Aktualności

Pomagam.pl/klaudianowak

Szkolny Klub Wolontariusza włączył się w działalność charytatywną na rzecz pomocy Klaudii Nowak.

„ Klaudia od lutego 2017 znajduje się w szpitalu. Pierwsze miesiące spędziła pod respiratorem oraz miała wykonaną tracheotomię. W tym czasie dzięki niesamowitej woli i wytrwałości zrobiła ogromne postępy, jednak nadal daleko od ideału.

 

Podobno najważniejsze to wierzyć w to, że się uda. 

 Klaudia wykonuje kolejne kroki w kierunku zdrowia, które mamy nadzieję w końcu nastąpi, zaczęła już samodzielnie oddychać, powoli odzyskuje sprawność w rączkach i nóżkach, ale droga do pełnej sprawności jeszcze daleka. A nas cieszy każdy kolejny mały krok ku zdrowiu.

Wszyscy starają się i pomagają z całych sił. Jeśli wszystko przebiegnie bez zakłóceń do końca roku Klaudia nie będzie wymagała hospitalizacji. Wszyscy łącznie z nią czekamy na ten moment, przygotowujemy dom, aby był dla niej przystosowany. 

 Nie chcemy aby finanse były przeszkodą w drodze Klaudii do pełnego zdrowia. Chcemy zapewnić jej maksimum możliwości powrotu do normalnego życia. Niestety długa rehabilitacja wiąże się z kosztami wykraczającymi ponadprzeciętną pensję.

Razem z rodzicami Klaudii prosimy o wsparcie, ponieważ Klaudię czeka przynajmniej 2 letnia rehabilitacja, która w tym przypadku ma szansę się powieść przy 100% zaangażowaniu” /źródło: https://pomagam.pl/klaudianowak /

            Społeczność szkolna w Dąbiu również się mocno zaangażowała, organizując dyskotekę andrzejkową, z której dochód został przeznaczony na wsparcie dziewczynki.

Zebraliśmy 250 zł, za co serdecznie dziękujemy.

Przeczytano: 418 razy. Wydrukuj|Do góry