22 czerwca 2017 10:29 | Aktualności

Laureaci gminnego konkursu plastycznego - "Jan Paweł II - papież, który ukochał dzieci".

Z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła II przypadającej 18 maja Zespół Szkół w Rolach zorganizował w maju 2017r. I Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Jan Paweł II - papież, który ukochał dzieci". Celem konkursu było przedstawienie papieża - Polaka, zatroskanego o najmłodsze pokolenie. W konkursie wzięło udział 76 osób z terenu gminy Łuków. Wśród laureatów byli uczniowie z naszej szkoły, którzy przygotowywali swoje prace pod kierunkiem p. Agnieszki Pniewskiej. W kategorii klas I -III Patrycja Król z kl. II zajęła II miejscea  Natalia Więckowska  z klasy II zajęła III miejsce. Natomiast wyróżnienie w kategorii klas IV - VI zdobyły: Natalia Kisiel z kl. VI i Julia Korycińska z kl. V.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych odbyło się 21.06.2017r. w Zespole Szkół w Rolach. Nagrody wręczali: dyrektor szkoły- p. Jerzy Lipiec, organizator konkursu -p. Marzena Czerska, sołtys wsi Suleje- p. Franciszek Karwowski oraz sołtys z Ról- p. Jacek Radomyski.

Opracowała: p. Agnieszka Pniewska

Laureaci gminnego konkursu plastycznego