20 czerwca 2017 11:50 | Aktualności

Laureaci Konkursu Plastycznego

Z okazji uczczenia Roku Rzeki Wisły ustanowionego przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Łukowie ogłosiła w maju 2017r. XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. "Wisła - Królowa Polskich Rzek". Jej tematem była rzeka Wisła, żegluga na Wiśle, malownicze tereny z Wisłą w tle, źródło Wisły itp.

Na konkurs wpłynęły 264 prace z powiatu łukowskiego, z których 38 nagrodzono. Wśród laureatów byli uczniowie z naszej szkoły, którzy przygotowywali swoje prace pod kierunkiem p. Agnieszki Pniewskiej. W kategorii klas IV - VI  Kacper Łukasik z kl. V zajął  III miejsce, a wyróżnienie otrzymała Julia Korycińska z kl. V.

Uroczystość wręczanianagród odbędzie się 9.06.2017r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łukowie. Książki i dyplomy uczniom wręczali p. Kacper Sacharuk z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Łuków oraz p. Ryszard Szczygieł - sekretarz Miasta Łuków.

Laureatom gratulujemy.

Opracował: P. Agnieszka Pniewska