19 kwietnia 2017 13:25 | Aktualności

Laureaci Gminnego Konkursu Wielkanocnego

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie w marcu 2017 roku ogłosił Konkurs na Pisankę i Symbole Wielkanocne.

Wzięło w nim  udział 130 uczniów z 11 placówek szkolnych. Laureatami tego konkursu zostali uczniowie z naszej szkoły, którzy pod kierunkiem p. Agnieszki Pniewskiej przygotowali swoje prace. Wykonali oni wielkanocne pisanki używając takich materiałów jak styropian, bibuła, kolorowy blok, brokat. Ich prace były estetyczne, pomysłowe i bardzo kolorowe. Marta Sadło z kl. III a zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I-III, a Kacper Łukasik z kl. V  zajął II miejsce w kategorii kl. IV-VI.

Wręczenie nagród odbyło się 9.04.2017 roku w czasie IX Jarmarku Wielkanocnego na Placu Wolności i Solidarności w Łukowie. Nagrody laureatom wręczył Zastępca Wójta p. Wojciech Szczygieł i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie p. Henryk Wysocki.

Naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opracowała: Agnieszka Pniewska

Laureaci Gminnego Konkursu Wielkanocnego