02 stycznia 2017 09:23 | Aktualności

Zwycięzcy Gminnego Konkursu Plastycznego

Święta Bożego Narodzenia to radosny czas spędzany w rodzinnym gronie. Tym uroczystościom nieodłącznie towarzyszy tradycja ubierania choinki. Podtrzymując ten piękny zwyczaj Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie w grudniu 2016r. ogłosił konkurs plastyczny na „ Najpiękniejszą Ozdobę choinkową”.

W tych eliminacjach wzięło udział 250 osób z terenu naszej gminy. Uczniowie z naszej szkoły zostali laureatami tego konkursu. Byli to : Kacper Łukasik z klasy V, który zajął 2 miejsce w kategorii klas IV-VI i Paulina Łukasik z klasy V, która zajęła 3 miejsce w kategorii klas IV-VI. Opiekunką tych uczniów była p. Agnieszka Pniewska.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w trakcie IX Jarmarku Bożonarodzeniowego na Placu Solidarności w Łukowie w dniu 18 grudnia 2016r. Upominki uczniom wręczał zastępca Wójta Gminy Łuków p. Wojciech Szczygieł oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury- p. Henryk Wysocki.

Naszej „dwójce wspaniałych” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.

Opracowała: Agnieszka Pniewska