03 stycznia 2017 09:31 | Aktualności

Laureaci Bożonarodzeniowego Konkursu

Dekorowanie choinki różnymi ozdobami należy do polskiej tradycji, która podtrzymywana jest od wielu pokoleń. Z tej okazji Biblioteka Publiczna w Gręzówce w grudniu 2016r. ogłosiła XVII Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na „ Najpiękniejszą Ozdobę choinkową”. Wzięli w nim udział uczniowie z naszej szkoły. Wśród laureatów znaleźli się : Bartłomiej Łukasik z klasy III a, który zajął 3 miejsce w kategorii klas  I-III i Olga Smyk z klasy VI , która również zajęła 3 miejsce w kategorii klas IV-VI. Wyróżnienie otrzymali także: Karolina Kochańska z klasy IIIa, Aleksandra Suchodolska z klasy I, Natalia Kisiel z klasy VI i Julia Czubaszek z klasy 0. Opiekunkami tych uczniów była p. Agnieszka Pniewska i p. Henryka Sadło z Biblioteki w Dąbiu. Ponadto nagrody otrzymali Weronika Koper z klasy V, której opiekunką była p. Beata Goławska i Aleksander Czubaszek z klasy II, którego opiekunką była p. Iwona Czajka.

15 grudnia 2016r. uczniowie ci otrzymali nagrody książkowe oraz słodycze. Te upominki laureatom wręczał zastępca Wójta Gminy Łuków p. Wojciech Szczygieł, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie p. Alicja Śledź oraz Marta Ponikowska z Biblioteki Publicznej w Gręzówce.

Podczas tej uroczystości zaproszeni goście wysłuchali pięknych kolęd w  wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół w Gręzówce. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i uczestniczyli  we wspólnej Wigilii.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom z naszej szkoły serdecznie gratulujemy.

Opracowała: Agnieszka Pniewska