02 czerwca 2016 10:27 | Aktualności

Laureaci czytelniczego konkursu wiedzy o Henryku Sienkiewiczu

Z okazji ogłoszenia roku 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza w maju 2016 Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprosiła do udziału w ,,Czytelniczym Konkursie Wiedzy o Henryku Sienkiewiczu’’. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Łuków. Zadaniem uczniów było wypełnienie ankiety z pytaniami konkursowymi dotyczącymi życia i twórczości tego Wielkiego Polaka. Na konkurs wpłynęły 202 prawidłowe wypełnione ankiety.

Do tego testu przygotowywała pani Henryka Sadło z biblioteki w Dąbiu i nauczycielki- p. Marzena Osiak i p. Agnieszka Pniewska.

Zwycięzcami z naszej szkoły okazali się uczniowie z klas III : Natalia Kopeć, Cyprian Romanowski, Martyna Sadło, Magdalena Sadło, Magdalena Sendek, Igor Makowski, Kamil Machniak, Jakub Stefaniak, Kacper Lach, Łukasz Sosnowski, Damian Sadło, Kacper Czerniewicz, Jan Lewandowski oraz klas IV: Weronika Koper, Urszula Kulik, Dominika Sadło, Julia Korycińska, Adrian Sawczuk.

Nagrody Laureatom konkursu zostały wręczone 29.05.2016r podczas IV Gminnego Dnia Dziecka w Zespole Szkół w Świdrach.

Zwycięzcom gratulujemy.

Opracowała: Agnieszka Pniewska