27 grudnia 2015 20:50 | Aktualności

Najpiękniejsza róża 2015r.

Uczniowie z naszej szkoły, w październiku 2015r., uczestniczyli w zorganizowanych przez p. Agnieszkę Pniewską, przy współpracy z p. Henryką Sadło z Biblioteki w Dąbiu w warsztatach twórczości ludowej. Przeprowadziły je p. Edyta Sak i Elżbieta Sadło z Muzeum Regionalnego w Łukowie. Te artystki ludowe przedstawiły dzieciom różne sposoby, którymi można wykonać dekoracyjne róże. Te piękne kwiaty wykonali uczniowie z kolorowej krepiny. Ich prace zostały wystawione w powiatowym konkursie pod hasłem: „Na Najpiękniejszą Różę”. Laureatami tego konkursu zostali uczniowie z naszej szkoły. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Maja Sierociuk z kl. VI, Julita Kopeć z kl. VI i Dawid Sadło z kl. IV.

Nagrody zwycięzcom wręczono 22.12..2015r. w Muzeum Regionalnym w Łukowie.

Naszej wspaniałej „trójce” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: p. Agnieszka Pniewska