22 grudnia 2015 09:37 | Aktualności

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa 2015r.

Święta Bożego Narodzenia związane są z różnymi zwyczajami. Do tych tradycji należy m.in. dekorowanie choinek. Podtrzymując ten piękny zwyczaj Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie ogłosił Konkurs Bożonarodzeniowy na Ozdobę Choinkową 2015r. Wzięli w nim udział uczniowie z naszej szkoły.  Przygotowali oni piękne ozdoby świąteczne. W swoich pracach wykorzystali różne materiały m.in. styropian, filc, różnego rodzaju cekiny, kolorowe wstążki, pomalowany ryż, drut miedziany. W konkursie uczestniczyło 305 uczniów z 11 szkół. Z naszej szkoły Karolina Kochańska z kl. II a pod kierunkiem p. Agnieszki Pniewskiej wykonała pomysłową i bardzo oryginalną ozdobę choinkową przedstawiającą Myszkę Miki i zajęła I miejsce w kategorii klas I-III. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20.12.2015r. na Placu Wolności i Solidarności w Łukowie podczas VIII Jarmarku Bożonarodzeniowego 2015r. Nagrody zwycięzcom wręczał Wójt Gminy Łuków, p. Mariusz Osiak.

Karolince gratulujemy znaczącego sukcesu i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Opracowała p. Agnieszka Pniewska

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa 2015r.