Grupa Gwiazdki

08 kwietnia 2014 14:58 | Aktualności

Wesołe Nutki

W dniach 5-6 kwietnia 2014 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się XXXV Przegląd Piosenki pt.: "Wesołe Nutki". Oczywiste jest dla wszystkich, że nasza szkoła wytypowała do niego młodych i uzdolnionych artystów. Pierwszego dnia w przeglądzie wystapiło przedszkole włączając do udziału każdą grupę. Biedroneczki reprezentowane były przez Lenę Janczak i Maję Koper; Skrzaty-przez Klaudię Stefaniak; natomiast Aniołki tworzyły zespół składający się z: Aleksandry Stefaniszyn, Anny i Kingi Kisiel, Karoliny Kochańskiej, Marty i Magdaleny Sadło, Mai Koper oraz Pawła Czubaszka. Drugiego dnia swój talent ukazał Mateusz Lipiński (kl V), którego opiekunem była p. Beata Goławska. Wszystkie dzieci zaprezentowały piękne piosenki, które zostały nagrodzone oklaskami widowni, pamiątkowymi dyplomami wręczonymi przez samego Burmistrza Dariusza Szustka oraz drobnymi upominkami.

Opracowała:J. Izdebska

Przeczytano: 1278 razy. Wydrukuj |Do góry